KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12813026
nr 1281 3026
Sofia Änghede
(f. 1972), Sverige
Fotografi, "#29", C-print, silikonmonterad på glas. Signerad a tergo, No 1/5, daterad 2010. Motivet: 90x120 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:47:20
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr